Bibliotēka

Skaļās lasīšanas sacensības Rēzeknes 5. vidusskolā

   Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības ir konkurss 11 - 12 gadus veciem 5. un 6. klašu skolēniem, kura rezultātā tiek noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensību mērķis ir pilnveidot bērnu prasmes izvēlēties piemērotu un interesantu literatūru skaļai lasīšanai, sekmēt interesi par lasīšanu un grāmatām, saliedēt bērnus kopīgām lasīšanas aktivitātēm, kā arī veicināt lasītprieku.

   Sarežģītajā pandēmijas laikā bibliotēkas darbu turpina, tāpēc lasīšanai nav šķēršļu. Piedaloties Skaļās lasīšanas sacensībās, skolēniem tiek dota brīnišķīga iespēja kļūt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā un pat valsts līmenī. Valsts fināls plānots š. g. 25. septembrī Gaismas pilī, tā laikā tiks izraudzīts valsts lasīšanas čempions.

   Arī Rēzeknes 5. vidusskolas grāmatu un lasīšanas draugi 2021. gada 7. maijā piedalījās šajās sacensībās.

2. vieta.
Dairis Krievāns 5. b klase

1. vieta.
Laura Pitrāne 5. b klase
Kristiāna Parisa Šķēle - Brokāne 5.a klase

   Meitenes turpinās sacensības reģionālā līmenī. Lai veicas! Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Dzintrai Circānei par atbalstu, skolēnu iedvesmošanu un sagatavošanu šim pasākumam.


Rēzeknes 5. vidusskolas bibliotēkas darba plāns

Rēzeknes 5. vidusskolas bibliotēkas reglaments

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola