Enkurs 2019

Enkurs 2019

   2019. gada 9. februārī mūsu skolā notika VAS “Latvijas Jūras administrācija” un Jūras koledžas “Novikontas” organizētais reģionālais vidusskolu komandu konkurss “Enkurs - 2019”. Konkursā piedalījās komandas:

   • Alūksnes Valsts ģimnāzijas,
   • Alūksnes novada vidusskolas,
   • Madonas Valsts ģimnāzijas,
   • Preiļu Valsts ģimnāzijas,
   • Rēzeknes 3.vidusskolas,
   • Rēzeknes 5.vidusskolas komanda.

   Mūsu skolas komanda ieguva 2.vietu.

   Sveicam komandas dalībniekus:
Grigoriju Cvetkovu, Maksimu Čaplinski, Lauri Dakuļu, Kristapu Deksni, Aleksandru Iļjinu, Normundu Kaulakanu, Raimondu Pauperu, Armandu Žogotu, skolotājus Ivaru Silicki un Māri Lukjanovu un vēlam panākumus konkursa pusfinālā Rīgā.

   Fotogrāfijas no pasākuma var apskatīt foto galerijā: Enkurs 2019

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola