Inženierzinātņu un dabaszinātņu konkurss

Inženierzinātņu un dabaszinātņu konkurss

   Rēzeknes 5. vidusskolas 11. klases skolēni Sandis Bulduris, Marija Paulāne, Anna Kačkāne un Sabīne Kužeļeva piedalās Baltijas Biomateriālu Ekselences Centra organizētajā inženierzinātņu un dabaszinātņu konkursā, kas sastāv no 4 kārtām, kur katra ir veltīta konkrētai jomai - fizikai, ķīmijai, bioloģijai un medicīnai. Pirmajā kārtā, kas tika veltīta fizikai, 22 komandu konkurencē mūsu skolas komanda ieguva 2. vietu Latvijā, no pirmās vietas atpaliekot tikai par 1,49 punktiem. Maijā notiks pēdējā konkursa kārta klātienē, kas tiks veltīta visām jomām, un notiks galvenā secensība par ceļojumu uz AO Pētniecības institūtu Davosā, Šveicē.

Novēlam mūsu skolēniem veiksmi un augstus rezultātus arī pārējās kārtās!

Copyright 2012. Free Joomla 2.5 templates. Rēzeknes 5. vidusskola