Pašpārvaldes ziņas

     

Ziņu arhīvs...

FILMU VAKARS

15. decembrī aktu zālē skatījāmies „Viens pats mājās” un „Grinčs”.

HALOWEEN BALLE

3. novembrī skolas aktu zālē notika Helovīna ballītē, kurā skolēni rādīja savus kostīmus un piedalījās aktivitātēs.

IESVĒTĪŠANA

13. oktobrī skolas pašpārvalde iesvētīja 4. klašu skolēnus.

SKOLOTĀJU DIENA
Skolotāja darbs ir grūts un sarežģīts, bet ir viena diena gadā, kad viņam vajadzētu būt laimīgam, atmetot visas rūpes, bažas un problēmas, tiekoties ar bērniem un kolēģiem mājīgā atmosfērā - Skolotāju dienā. Rēzeknes 5. vidusskolas skolēnu pašpārvaldes kultūras ministrija ar lielu satraukumu un aizrautību gatavojās šai dienai, lai šajos svētkos skolotājiem radītu spilgtus un neaizmirstamus mirkļus un atmiņas.Šī Skolotāju diena mūsu pedagogiem ir bijusi nedaudz citādāka kā ierasts. Pirmām kārtām, kas atšķir šo dienu no iepriekšējiem gadiem ir tas, ka skolā šos svētkus mēs svinējām pirmdien, ne piektdien kā ierasts, jo iepriekšējā nedēļas nogalē skolotāji baudīja Latgales valdzinājumu un uzņēma spēku un enerģiju turpmākajam mācību gadam.Otrkārt, šie svētki mūsu skolotājiem lika atgādināt viņu jaunības gadus, jo šodien mūsu pedagogi fotografējās pašpārvaldes izveidotajā foto stūrītī, kas viņiem visvairāk lika atcerēties par to jaunības gadiem, skolotāji minēja filmas, dziesmas, dalījās atmiņās, zīlēja, kā arī saņēma horoskopus šim mācību gadam.Mēs, visa Rēzeknes 5. vidusskolas pašpārvalde, vēlreiz vēlamies apsveikt Jūs, mūsu mīļie skolotāji, šajos brīnišķīgajos svētkos un vēlreiz atgādināt to, ka Jūs mums esat paši, paši labākie! 
Milzīgs paldies visiem, kas iesaistījās šo svētku organizācijā un rīkošanā!
1.jpg
ĀRPUSSKOLAS PASĀKUMI
7. oktobrī Rēzeknes 5. vidusskolas komanda Sandis Bulduris, Evita Sprukte, Sanija Zepa, Emīlija Jurča Latgales vēstniecībā GORS piedalījās pasākumā, kas tika veltīts jauniešu līdzdalībai un starptautiskai sadarbībai. Pasākuma laikā tika izrunāti jautājumi par jauniešu līdzdalības nozīmi gan vietējā līmeņa jautājumu risināšanā, gan valsts un starptautiskā līmenī. Īpaša uzmanība tika pievērsta starptautiskās sadarbības projektiem un programmām, kas sniedz jauniešiem iespēju piedalīties jauniešu apmaiņas projektos par sev svarīgām tēmām, doties brīvprātīgajā darbā un gūt darba pieredzi, kā arī pārņemt citu valstu organizāciju pieredzi dažādu jomu projektu un aktivitāšu īstenošanā. Pasākumā jaunieši kopā ar viedokļu līderiem un ekspertiem piedalījās diskusijā, ieguva jaunas zināšanas un pilnveidoja prasmes, kā arī izstrādāja un prezentēja savas idejas dzīvē īstenojamām aktivitātēm, kur mūsu skolas komanda aizstāvēja un aktualizēja tēmu par konkrētu apstākļu izveidošanu, kas jauniešiem lauku apvidos ļautu izmantot savu potenciālu.
1.jpg
TIKŠANĀS AR PREZIDENTU
2020. gada 25. septembrī, Rēzeknes 5. vidusskolas skolēnu pašpārvalde piedalījās noslēdzošajā diskusiju ciklā par latviešu vēsturiskajām zemēm, kuru noslēdza Valsts prezidents Egils Levits Latgales vēstniecībā “Gors”.Diskusijā “Latgales identitāte: vēsture, šodiena un attīstība nākotnē” tika runāts par Latgales identitātes kultūrvēsturisko un mūsdienīgo rakursu, kur kopā ar Valsts prezidentu piedalījās dzejniece Anna Rancāne, Latgales podnieku dzimtas tradīciju turpinātājs, māla meistars Andris Ušpelis, Nemateriālās kultūras mantojuma centra “Upīte” vadītājs Andris Slišāns, Dagdas novada Ezernieku pagasta Saietu nama vadītājs, biedrības “Dagne” vadītājs Aivars Bačkurs un radio raidījumu vadītājs, postfolkloras grupas “Rikši” mūziķis, kā arī Rēzeknes 5. vidusskolas absolvents Ēriks Zeps.
LevitsUnPasparvalde.jpg